Третій рік поспіль #Che_Polytech в самому центрі міста влаштовує науковий пік-нік, основною метою якого є ознайомлення майбутніх абітурієнтів, жителів та гостей міста із основними науково-технічними розробками в різних галузях. І, як завжди, наша кафедра #кафедратзб прийняла активну участь, репрезентувавши останні розробки в області адитивних технологій. Було цікаво!

Читати далі

До уваги першокурсників!

Нагадуємо, що протягом 24 і 25 вересня 🍂 у вас заходи і зустрічі щодо початку нового навчального року 🗓(графік зустрічей шукай у минулих постах 😉)

А також вже можна ознайомитись із розкладом занять на сайті #Che_polytech за посиланням:

https://schedule.stu.cn.ua/view/schedule.php

P.S. Не забувайте про безпечну дистанцію ➡️ і масковий режим 😷

 

Читати далі

УВАГА МБАп-191, МЗВп-191 та ЗМЗВп-191!

У вересні починається переддипломна практика магістрів.
Для оформлення Угод на практику поза університетом (тобто на інших підприємствах, де не працює студент) потрібно заповнити Замовлення і передати до відділу працувлаштування.

Якщо студент буде проходити практику на підприємстві, де офіційно працює по спеціальності, то він має принести довідку з місця роботи і написати заяву та поставити на заяві візу керівника практики від кафедри, тоді угоди не укладаються, але ведеться щоденник практики і складається звіт практики.

Студенти, які проходять практику на кафедрі - ведуть тільки щоденник практики і складають звіт.

Бланки "угода" і "направлення" для оформлення практики в наявності в відділі працевлаштування (ми їх заповнюємо та реєструємо, іноді разом зі старостами), бланки "повідомлення", "звіт" та "щоденник практики" студенти ведуть самостійно і можуть скачати з сайту відділу працевлаштування ЧНТУ або купити у редакційно-видавничому відділі (І-310 ауд.).

Зразки відповідних документів див. в додатках.
Дані потрібно подавати завчасно, оскільки на оформлення документів та підписи потрібен час!
Період практики: згідно графіку освітнього процесу з 1 вересня до 26 вересня! (уточнити!)

Заяву писати на ім'я в.о. ректора НУ "Чернігівська політехніка" професора Новомлинця О.О.

Контакти відділу працевлаштування:

І корп., каб. 100-в каб., з 9.00 до 17.00, обід 13.00-14.00, тел. 665-160

Вступники до магістратури, які не склали ЗНО з іноземної мови, мають ще один шанс! https://testportal.gov.ua/vstup-do-magistratury-spetsialno-organizovana-sesiya-yevi/ Документи для реєстрації надсилайте на електронну адресу: prijom@stu.cn.ua Вся необхідна інформація - за посиланням: https://stu.cn.ua/announcement/567/

Читати далі

Всіх причетних, зі святом будівельника!
Будуйте та розбудовуйте, будьте здорові та щасливі!
Нехай завжди буде робота та достойна зарплата!

Читати далі
1 2 3 ... 21 >>