Вручення грамот нашим найактивнішим студентам за участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі»

Читати далі

10-11 травня в стінах ЧНТУ відбулася VІІІ міжнародна науково-практична конференція «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем». Невеличкий фотозвіт роботи сецій: «СУЧАСНІ ЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА МЕТОДИ РОЗРАХУНКІВ У БУДІВНИЦТВІ. ТЕХНОГЕННА БЕЗПЕКА», «ЗВАРЮВАННЯ ТА СПОРІДНЕНІ ПРОЦЕСИ І ТЕХНОЛОГІЇ» та«СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ОБЛАДНАННЯ, ІНСТРУМЕНТ ТА ОСНАЩЕННЯ ДЛЯ ДЕРЕВООБРОБКИ ТА МЕБЛЕВОГО ВИРОБНИЦТВА»

Читати далі

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІІІ Міжнародної науково–практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ», яка відбудеться 10 – 12 травня 2018 року в м. Чернігові на базі Чернігівського національного технологічного університету.

Читати далі

Увага! Вакансія!!!
Производственное предприятие «Промсервис» ООО приглашает выпускницу (выпускника) ЧНТУ на работу в должности Инженер по качеству в цех производства из полимерных материалов и композитов (пластик).

Читати далі

Чудове свято спорту! 2 травня відбувся фінал Спартакіади серед науково-педагогічних працівників "Сила в єдності". У товариському змаганні з волейболу між викладачами та студентами перемогла збірна викладачів. За результатами змагань команда механіко-технологічного факультету з волейболу зайняла 3 місце. Так само, як і команда МТФ з настільного тенісу. Найщиріші вітання!
Більш детальна інформація щодо результатів спортивного заходу на сайті кафедри фізичної реабілітації ЧНТУ.

Читати далі
1 2 3 ... 10 >>